Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adolf Hitler, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adolf Hitler zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Adolf Hitler. Klipart Adolf Hitler je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adolf Hitler zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adolf Hitler ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adolf Hitler ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1309x1600
1048x1280
655x800
409x500
131x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 108 025 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mitchell Smith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adolf Hitler je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rozteklá čokoláda ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Libye zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Světová mapa ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, grafika, download, klipart, free, obrázek, ilustrace, svg, Adolf Hitler, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, seminární práce, webové stránky, web, profil, prezentace, word, referáty, inkscape, časopis, fotokniha, články, avatar, openOffice, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vánoční svíčky ke stáhnutí, klipart Nanuk zdarma nebo ilustrace Olejnička ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.