Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fontána (Stavby) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fontána zdarma ke stažení

Fontána je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Fontána nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Fontána lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fontána ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1047x1600
838x1280
524x800
327x500
105x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 750 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cyberscooty

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Fontána s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Fontána se nachází v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Toulcovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODS soubor zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Znamení panna ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fontána, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, Stavby, vektor, svg, download, Fontána, cliparts, grafika, free, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, Instagram, dokument, Adobe Illustrator, openOffice, wordpress, plakát, etikety, prezentace, word, blog, avatar, pozvánky, textové dokumenty, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Červená rtěnka ke stáhnutí, ilustrace Pták zdarma nebo klipart Čtenářka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.