Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fontána, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fontána zdarma ke stažení

Fontána je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Fontána je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fontána? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fontána ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1047x1600
838x1280
524x800
327x500
105x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 750 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fontána je v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santova čapka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hrnec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Káva zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, klipart, download, vektor, Fontána, grafika, free, ilustrační obrázek, svg, Fontána, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, plakáty, webové stránky, PowerPoint, word, blog, škola, seminární práce, profilovka, openOffice, Instagram, Twitter, profil, články, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Kvajáva ke stažení, vektor Kovář ke stáhnutí nebo obrázek Modrásek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.