Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fontána, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fontána zdarma ke stažení

Fontána je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Fontána je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fontána? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fontána ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1047x1600
838x1280
524x800
327x500
105x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 750 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fontána se nachází v sekci Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sršák ke stáhnutí Podívejte se i na vektor DRV zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Víla ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fontána, zdarma, download, obrázek, ke stažení, kliparty, Stavby, cliparts, Fontána, vektorový obrázek, klipart, grafika, ilustrace, free, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, office, inkscape, seminární práce, openOffice, web, word, Facebook, blog, prezentace, textové dokumenty, kalendář, Pinterest, profil, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Stříbrný prstýnek ke stáhnutí, obrázek Loď zdarma nebo klipart Mečoun ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.