Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fontána, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fontána zdarma ke stažení

Fontána je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Fontána je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fontána? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fontána ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1047x1600
838x1280
524x800
327x500
105x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 750 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fontána je v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šikmá věž zdarma Podívejte se i na obrázek Modré auto ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vejce ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Fontána, grafika, ilustrační obrázek, Stavby, Fontána, kliparty, vektor, ilustrace, ke stažení, zdarma, obrázek, svg, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, památník, kalendář, články, škola, referáty, pozvánky, Facebook, Twitter, Instagram, plakát, word, dokument, PowerPoint, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pozor, ježibaby! zdarma, klipart Marihuana zakázána ke stažení nebo ilustrace Eva u stromu poznání ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.