Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené jablko, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené jablko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červené jablko. Klipart Červené jablko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 741 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené jablko se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nákupní vozík ke stažení Podívejte se i na klipart Elektrický šroubovák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Černý stromeček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Červené jablko, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, download, klipart, Ovoce, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, Červené jablko, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , plakát, openOffice, pozvánky, office, profilovka, inkscape, textové dokumenty, dokument, škola, dokumenty, fotokniha, Facebook, památník, blog, word

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart JPG ke stažení, ilustrace Cihlové srdce ke stáhnutí nebo vektor Vánoční scenérie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.