Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červené jablko (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené jablko zdarma ke stažení

Červené jablko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Červené jablko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 741 595 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Červené jablko můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Červené jablko je v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Syntezátor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rýč ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Historická tramvaj zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Červené jablko, zdarma, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, Ovoce, klipart, vektor, ke stažení, download, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, Twitter, Instagram, škola, video, profilovka, diář, office, seminární práce, blog, plakáty, fotokniha, prezentace, inkscape, avatar, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Mapa Taiwanu zdarma, obrázek Darované vajíčko ke stáhnutí nebo vektor Thálí ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.