Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené jablko (Ovoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Červené jablko ke stažení zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Červené jablko. Stahujte klipart Červené jablko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 741 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červené jablko sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Červené jablko se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rozhlas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Olejnička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík pirát zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, Červené jablko, Červené jablko, grafika, obrázek, vektorový obrázek, download, klipart, zdarma, kliparty, ke stažení, cliparts, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: manuály, wordpress, video, dokument, Instagram, prezentace, blog, seminární práce, profil, Facebook, magazín, oznámení, logo, tiskoviny, Pinterest, word, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Silnička zdarma, obrázek, klipart Smrkající smajlík ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Papoušek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.