Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené jablko (Ovoce) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené jablko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červené jablko. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Červené jablko. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené jablko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 741 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červené jablko sdílet s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Červené jablko je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tamarind ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Láhev vína zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Závaží ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, cliparts, Červené jablko, free, Červené jablko, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, Ovoce, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, etikety, PowerPoint, openOffice, eshop, profilovka, textové dokumenty, pozvánky, Adobe Illustrator, dokument, časopis, corelDraw, Twitter, plakáty, diář, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zákaz drog ke stáhnutí, vektor Smajlík panda zdarma nebo obrázek Čarodějky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.