Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené jablko, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené jablko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červené jablko. Klipart Červené jablko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené jablko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 741 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červené jablko je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fotografka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žena za volantem zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mašle ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, zdarma, grafika, Ovoce, svg, free, vektorový obrázek, obrázek, download, Červené jablko, klipart, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, web, word, office, blog, referáty, Facebook, plakáty, Adobe Illustrator , avatar, textové dokumenty, profil, články, památník, PowerPoint, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Trumpetové dusítko ke stáhnutí, klipart Dáma zdarma nebo ilustrace F-16 ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.