Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené jablko (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené jablko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červené jablko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červené jablko? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 741 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Tento obrázek s názvem (Červené jablko) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Červené jablko je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zákaz žebrání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dánsko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor M3U ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, free, Červené jablko, Ovoce, cliparts, grafika, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: video, Pinterest, Adobe Illustrator, dokumenty, kalendář, prezentace, avatar, fotokniha, eshop, office, PowerPoint, Twitter, profil, corelDraw, etikety, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Zralý banán ke stažení, vektorový klipart Ventilátor ke stažení nebo obrázek, klipart BMW ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.