Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžové srdce, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžové srdce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Růžové srdce. Klipart Růžové srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 751 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růžové srdce je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Buráky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zelí zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kedlubny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, cliparts, svg, ilustrace, klipart, Růžové srdce, free, grafika, ilustrační obrázek, Láska, download, vektor, zdarma, Růžové srdce

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, dokumenty, Instagram, Pinterest, prezentace, Adobe Illustrator , profilovka, škola, fotokniha, PowerPoint, plakáty, plakát, avatar, referáty, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Saudská Arábie ke stáhnutí, vektor Žlutá paprika zdarma nebo obrázek Salátová okurka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.