Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžové srdce, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžové srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Růžové srdce. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Růžové srdce ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 751 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růžové srdce je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pozoun ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Liebigův chladič zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Ramen ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Láska, zdarma, cliparts, Růžové srdce, ilustrace, download, ilustrační obrázek, ke stažení, free, vektor, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, Růžové srdce

Doporučené použití klipartu: Instagram, Adobe Illustrator , časopis, Facebook, office, dokumenty, prezentace, plakát, Twitter, články, plakáty, profilovka, inkscape, pozvánky, památník, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Ozdobený stromeček ke stáhnutí, vektor Leguán kubánský zdarma nebo obrázek Delfín ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.