Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžové srdce, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžové srdce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Růžové srdce. Klipart Růžové srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 751 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růžové srdce patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kozel zdarma Podívejte se i na klipart Tuk-tuk ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Palec nahoru ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Láska, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, svg, download, obrázek, vektor, klipart, ilustrace, Růžové srdce, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, avatar, památník, Facebook, textové dokumenty, word, Instagram, webové stránky, dokument, prezentace, office, Adobe Illustrator , škola, PowerPoint, inkscape, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hřbitov zdarma, ilustrace Hercule Poirot ke stažení nebo vektor Sardinky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.