Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžové srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžové srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Růžové srdce. Pakliže si chcete obrázek Růžové srdce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 751 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Růžové srdce s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Růžové srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Psací stroj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tower Bridge zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modré nůžky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Růžové srdce, cliparts, free, svg, Láska, ke stáhnutí, ke stažení, Růžové srdce, vektorový obrázek, vektor, download, grafika, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, diář, časopis, avatar, Facebook, etikety, fotokniha, dokumenty, corelDraw, prezentace, word, plakáty, video, webové stránky, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Znak váhy ke stáhnutí, obrázek, klipart SQL zdarma nebo vektorový klipart Symbol ženy zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.