Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžové srdce, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžové srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Růžové srdce. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Růžové srdce ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 751 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžové srdce se nachází v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Atom ke stažení Podívejte se i na vektor Benžo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Winston Churchill zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Růžové srdce, vektor, cliparts, Láska, svg, grafika, zdarma, ilustrace, Růžové srdce, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, kalendář, corelDraw, prezentace, Facebook, seminární práce, Adobe Illustrator , památník, škola, články, referáty, textové dokumenty, plakáty, office, profilovka, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Vafle ke stažení, obrázek Mapa Číny ke stáhnutí nebo klipart Porsche zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.