Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžové srdce, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžové srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Růžové srdce. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Růžové srdce ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 751 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžové srdce je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bambus ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Krtek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Roháč ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, Láska, free, zdarma, grafika, obrázek, klipart, Růžové srdce, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, pozvánky, PowerPoint, webové stránky, plakáty, Pinterest, web, Twitter, profil, prezentace, škola, textové dokumenty, Facebook, avatar, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hovínko ke stáhnutí, klipart Cuba libre zdarma nebo ilustrace Ohryzek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.