Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kostýmy, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostýmy zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kostýmy. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kostýmy ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kostýmy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostýmy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kostýmy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostýmy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1338x1600
1070x1280
668x800
418x500
134x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 339 060 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kostýmy se nachází v sekci Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Energy drink ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Cizrna zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bernardýn ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, vektor, download, kliparty, free, Kostýmy, cliparts, Kostýmy, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, grafika, zdarma, Halloween

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, blog, pozvánky, openOffice, škola, plakáty, corelDraw, Instagram, inkscape, památník, word, avatar, kalendář, textové dokumenty, prezentace, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vlak ke stáhnutí, obrázek Pravěká bojovnice zdarma nebo klipart Metan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.