Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kostýmy (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostýmy zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kostýmy. Stahujte klipart Kostýmy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostýmy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kostýmy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostýmy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1338x1600
1070x1280
668x800
418x500
134x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 339 060 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: NetAlloy

Tento obrázek s názvem (Kostýmy) můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Kostýmy je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Horká čokoláda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kuřecí noha ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční stromečky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Kostýmy, ke stáhnutí, ilustrace, Kostýmy, ke stažení, vektorový obrázek, free, zdarma, kliparty, obrázek, svg, Halloween, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, Instagram, památník, profil, web, prezentace, vizitky, openOffice, video, prospekty, časopis, dokumenty, magazín, word, škola, dokument, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Znak beran ke stažení, ilustrace Pilot zdarma nebo ilustrace Vánoční sušenka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.