Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kostýmy (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostýmy zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kostýmy. Vektorový obrázek Kostýmy je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostýmy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kostýmy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostýmy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1338x1600
1070x1280
668x800
418x500
134x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 339 060 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: NetAlloy

Sdílejte klipart nazvaný Kostýmy s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Kostýmy je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mosambik ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednoduchý stromek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Peru ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Kostýmy, vektor, Kostýmy, zdarma, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, klipart, Halloween, obrázek, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, škola, web, časopis, inkscape, blog, Twitter, referáty, openOffice, kalendář, eshop, dokument, avatar, plakát, video, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Černošský policista ke stáhnutí, vektorový klipart Telefon zdarma nebo obrázek, klipart Červené F zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.