Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Citroen DS, Auta do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen DS zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Citroen DS. Pakliže si chcete obrázek Citroen DS stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen DS zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citroen DS ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen DS ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 343 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Citroen DS se nachází v sekci Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Uruguay ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Myšlenky na Vánoce zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Počítadlo ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Citroen DS, kliparty, download, zdarma, obrázek, svg, ke stažení, Citroen DS, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, free, cliparts, Auta

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, inkscape, Pinterest, blog, office, openOffice, články, Adobe Illustrator , web, plakát, textové dokumenty, časopis, Twitter, corelDraw, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Jezevec ke stáhnutí, obrázek Rypadlo zdarma nebo klipart Ananas ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.