Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Citroen DS (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen DS ke stažení zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Citroen DS. Klipart Citroen DS je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen DS zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citroen DS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen DS ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 343 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: spadassin

Líbí se vám klipart Citroen DS? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Citroen DS se nachází v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Akordeon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Starožitné rádio ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, obrázek, kliparty, Auta, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Citroen DS, grafika, klipart, zdarma, vektor, vektorový obrázek, Citroen DS

Doporučené použití klipartu: fotografie, corelDraw, památník, Facebook, plakát, letáky, Pinterest, články, diplomová práce, Zoner Callisto, dokument, vizitky, etikety, fotokniha, manuály, časopis, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Akordeon ke stažení, vektorový klipart Německo ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zlaté Q ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.