Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citroen DS (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen DS zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Citroen DS. Obrázek Citroen DS je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen DS zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen DS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen DS ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 343 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: spadassin

Líbí se vám klipart Citroen DS? Pak se podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Citroen DS je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smajlík s monoklem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Laborant ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Stopky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, svg, Citroen DS, vektorový obrázek, Auta, klipart, cliparts, kliparty, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, office, blog, referáty, PowerPoint, Twitter, Facebook, seminární práce, plakát, památník, Adobe Illustrator, Instagram, škola, inkscape, diář, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Veselý netopýr ke stažení, vektorový klipart Požární tlačítko ke stažení nebo obrázek, klipart Drobné kvítky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.