Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Citroen DS, Auta do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen DS zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Citroen DS. Pakliže si chcete obrázek Citroen DS stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen DS zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citroen DS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen DS ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 343 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Citroen DS je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Toalety zdarma Podívejte se i na obrázek Rolničky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Stopka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, vektor, ilustrace, Citroen DS, Auta, obrázek, grafika, kliparty, download, cliparts, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , web, corelDraw, plakáty, dokument, profilovka, plakát, Facebook, openOffice, škola, Instagram, textové dokumenty, časopis, blog, referáty, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Žehlička zdarma, klipart Mapa Vietnamu ke stažení nebo ilustrace Model atomu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.