Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Roztomilá želvička (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Roztomilá želvička zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Roztomilá želvička. Klipart Roztomilá želvička je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilá želvička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Roztomilá želvička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilá želvička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 926 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: badaman

Tento obrázek s názvem (Roztomilá želvička) můžete sdílet s vašimi kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Roztomilá želvička je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek ZIPX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skejťačka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor FIAT Nuova 500 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Roztomilá želvička, ke stažení, download, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, svg, Roztomilá želvička, obrázek, klipart, free, vektor, zdarma, Zvířata

Doporučené použití klipartu: katalog, časopis, profilovka, tiskoviny, plakáty, vizitky, profil, vstupenky, openOffice, referáty, manuály, seminární práce, eshop, Pinterest, prezentace, deníček, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Modré vajíčko ke stažení, vektorový klipart Mikroskop ke stažení nebo obrázek, klipart Fialový dárek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.