Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mrož (Zvířata) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mrož bezplatně ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mrož. Klipart Mrož je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrož zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mrož ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrož ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1411
1280x1129
800x706
500x441
160x141

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 938 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Mrož? Potom se podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Mrož se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart VOB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kdoule ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Dopravní kužel zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, Zvířata, grafika, obrázek, Mrož, Mrož, svg, vektorový obrázek, download, vektor, ilustrace, klipart, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, Twitter, etikety, dokumenty, Instagram, Pinterest, tiskoviny, články, plakát, openOffice, referáty, logo, manuály, wordpress, word, profil, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma, obrázek, klipart Škorpion ke stažení nebo vektorový obrázek Slepice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.