Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mrož, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrož zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mrož. Klipart Mrož je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrož zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Mrož ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrož ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1411
1280x1129
800x706
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 938 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mrož se nachází v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tattoo ke stažení Podívejte se i na klipart Špendlíky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zlatá vločka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, Mrož, free, grafika, vektor, Zvířata, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, obrázek, kliparty, cliparts, Mrož, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, textové dokumenty, pozvánky, Pinterest, kalendář, seminární práce, dokumenty, památník, avatar, referáty, corelDraw, Facebook, profil, Twitter, web, office

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Červené I ke stažení, ilustrace Kosmická loď ke stáhnutí nebo vektor Minerály zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.