Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 2019 (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2019 zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název 2019. Stahujte klipart 2019 v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 2019 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x489
1280x391
800x244
500x153
160x49

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 446 721 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart 2019 s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek 2019 se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Horník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kazachstán zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek DVD přehrávač ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, download, cliparts, zdarma, vektor, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, svg, free, 2019, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, eshop, Facebook, web, pozvánky, inkscape, dokument, články, video, wordpress, plakáty, blog, referáty, Pinterest, etikety, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Guiro ke stáhnutí, obrázek, klipart Tyranosaurus zdarma nebo vektorový klipart Dánsko zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.