Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 2019, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2019 zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - 2019. Klipart 2019 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek 2019 v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek 2019 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x489
1280x391
800x244
500x153
160x49

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 446 721 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 2019 je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sprcha zdarma Podívejte se i na ilustrace Červené víno ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Lano ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, zdarma, download, Vánoce, free, obrázek, svg, ilustrační obrázek, 2019, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, 2019, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokument, fotokniha, webové stránky, office, inkscape, Facebook, textové dokumenty, avatar, Pinterest, škola, blog, openOffice, Adobe Illustrator , dokumenty, články

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Arménie zdarma, vektor Šipka vlevo ke stažení nebo obrázek Zamilovaný slon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.