Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 2019 (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 2019 zdarma ke stažení

2019 je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart 2019 je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) 2019? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 2019 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x489
1280x391
800x244
500x153
160x49

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 446 721 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart 2019 sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek 2019 je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ohňostroj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelené jablko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Narozeninové číslo 5 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Vánoce, grafika, klipart, obrázek, free, cliparts, 2019, download, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, 2019, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, blog, office, openOffice, corelDraw, textové dokumenty, PowerPoint, inkscape, Facebook, referáty, etikety, plakát, dokumenty, avatar, škola, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zlaté číslo 4 zdarma, ilustrace Okapi ke stáhnutí nebo klipart Kapesní trubka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.