Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 2019 (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2019 zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název 2019. Stahujte klipart 2019 v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart 2019 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x489
1280x391
800x244
500x153
160x49

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 446 721 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart 2019 s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek 2019 patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Silnička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Internet zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Námořník ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Vánoce, free, cliparts, vektorový obrázek, 2019, ilustrace, ke stažení, grafika, obrázek, svg, download, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, Adobe Illustrator, Pinterest, Facebook, dokumenty, kalendář, corelDraw, eshop, pozvánky, inkscape, wordpress, office, Instagram, profilovka, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zákaz natáčení ke stáhnutí, ilustrace Modrý motýl zdarma nebo klipart Vánoční stromečky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.