Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Kukuřičný klas (Zelenina) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Kukuřičný klas k bezplatnému stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kukuřičný klas. Obrázek Kukuřičný klas je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřičný klas zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Kukuřičný klas ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřičný klas ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1073x1600
858x1280
536x800
335x500
107x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 512 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kukuřičný klas s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Kukuřičný klas patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace 7Z ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Důlní vagón zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Barevná srdíčka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, ilustrace, Kukuřičný klas, vektor, cliparts, Kukuřičný klas, svg, kliparty, klipart, download

Doporučené použití klipartu: vstupenky, diplomová práce, referáty, tiskoviny, openOffice, word, plakáty, corelDraw, magazín, oznámení, fotografie, avatar, katalog, video, Facebook, profil, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Hledání ve složkách ke stáhnutí, klipart Iglů zdarma nebo klipart Wifi USB Dongle zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.