Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chytrý telefon, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Chytrý telefon. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chytrý telefon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: brucewestfall

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chytrý telefon je v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Semafory zdarma Podívejte se i na ilustrace Člunatec ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Houkačka na kolo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ilustrace, Chytrý telefon, zdarma, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, klipart, svg, Přístroje, free, Chytrý telefon, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, corelDraw, památník, profilovka, kalendář, office, seminární práce, škola, dokument, word, prezentace, webové stránky, fotokniha, Adobe Illustrator , Facebook, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Šaháda zdarma, vektor Dáma s účesem z 30. let ke stažení nebo obrázek Brokolice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.