Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Chytrý telefon (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Chytrý telefon. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Chytrý telefon? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chytrý telefon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 655 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: brucewestfall

Líbí se vám klipart Chytrý telefon? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Chytrý telefon patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Elfka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pilot ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart ODP ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, grafika, kliparty, Chytrý telefon, ke stažení, Přístroje, ilustrace, download, cliparts, Chytrý telefon, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: plakát, seminární práce, Twitter, fotokniha, corelDraw, prezentace, word, openOffice, kalendář, dokument, pozvánky, dokumenty, časopis, webové stránky, památník, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Stříbrný veterán ke stažení, vektor Cuketa ke stažení nebo obrázek Vánoční přáníčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.