Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chytrý telefon, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Chytrý telefon. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chytrý telefon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: brucewestfall

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chytrý telefon je v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Policistka zdarma Podívejte se i na ilustrace Eva u stromu poznání ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Broskev ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, cliparts, Chytrý telefon, obrázek, Přístroje, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, free, ilustrační obrázek, Chytrý telefon, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, Adobe Illustrator , škola, seminární práce, prezentace, plakát, openOffice, Facebook, referáty, památník, profil, PowerPoint, web, corelDraw, avatar, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Děti zdarma, vektor Uklízečka ke stažení nebo obrázek Sekačka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.