Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chytrý telefon (Přístroje) zdarma

Obrázek, klipart Chytrý telefon zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Chytrý telefon. Klipart Chytrý telefon je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chytrý telefon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 655 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: brucewestfall

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Chytrý telefon s jinými lidmi na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Klipart Chytrý telefon je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Girl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Wifi USB Dongle zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vidlicový prak ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chytrý telefon, zdarma, download, kliparty, Přístroje, klipart, ke stáhnutí, svg, free, vektor, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Chytrý telefon, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, články, textové dokumenty, vstupenky, Facebook, word, letáky, dokument, prospekty, PowerPoint, avatar, magazín, časopis, plakát, web, profilovka, tiskoviny

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vlak piktogram ke stáhnutí, klipart Zavináč ke stáhnutí nebo ilustrace Kůň zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.