Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Chytrý telefon (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení

Chytrý telefon je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chytrý telefon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: brucewestfall

Tento obrázek s názvem (Chytrý telefon) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Chytrý telefon je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Lebka s růžemi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gloxinie ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Smutné srdíčko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, kliparty, Chytrý telefon, ke stáhnutí, Přístroje, download, free, klipart, ilustrace, grafika, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Instagram, profilovka, office, Pinterest, Twitter, referáty, dokumenty, webové stránky, avatar, kalendář, eshop, corelDraw, web, etikety, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Plzeňské pivo ke stažení, obrázek Hnědá složka ke stažení nebo vektor Znamení lev ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.