Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 2021, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2021 zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný 2021. Klipart 2021 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) 2021? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru. Hledáte novoročenky pro vaše blízké? Zkuste novoroční přání PF 2021, obrázek s PF 2021 nebo textové blahopřání do roku 2021.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2021 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart 2021 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2021 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x600
1280x480
800x300
500x188
160x60

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 376 212 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 2021 patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zřícenina zdarma Podívejte se i na klipart Levandulová stužka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zlá domina ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ilustrace, ilustrační obrázek, 2021, download, klipart, kliparty, obrázek, cliparts, vektor, Vánoce, grafika, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, web, avatar, články, Pinterest, profilovka, seminární práce, pozvánky, kalendář, inkscape, fotokniha, textové dokumenty, word, openOffice, blog, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Světová mapa zdarma, ilustrace Gril ke stažení nebo vektor Černá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.