Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 2021, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2021 zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný 2021. Klipart 2021 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) 2021? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru. Hledáte novoročenky pro vaše blízké? Zkuste novoroční přání PF 2021, obrázek s PF 2021 nebo textové blahopřání do roku 2021.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2021 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart 2021 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2021 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x600
1280x480
800x300
500x188
160x60

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 376 212 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 2021 se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 6 ke stažení Podívejte se i na klipart Zamilované psaníčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jordánsko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, 2021, Vánoce, cliparts, free, zdarma, vektor, 2021, svg, grafika, kliparty, klipart, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, dokumenty, openOffice, pozvánky, textové dokumenty, plakát, plakáty, seminární práce, Facebook, prezentace, Twitter, památník, avatar, office, Pinterest, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Ptačí budka ke stažení, ilustrace APK ke stáhnutí nebo vektor Holub zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.