Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 2021 (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2021 zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný 2021. Vektorová ilustrace 2021 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet. Hledáte novoročenky pro vaše blízké? Zkuste novoroční přání PF 2021, obrázek s PF 2021 nebo textové blahopřání do roku 2021.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2021 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart 2021 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2021 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x600
1280x480
800x300
500x188
160x60

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 376 212 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart 2021? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek 2021 patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vozíčkářka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení vodnář ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vydra ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, ke stáhnutí, grafika, obrázek, ilustrace, vektor, free, download, 2021, Vánoce, zdarma, cliparts, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diář, dokument, seminární práce, wordpress, avatar, web, inkscape, prezentace, office, Pinterest, dokumenty, plakáty, profil, pozvánky, video, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Červený pták ke stažení, ilustrace Hrábě ke stažení nebo klipart Plačící smajlík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.