Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Cement (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cement zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Cement. Klipart Cement je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cement zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Cement ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cement ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 290 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hund

Líbí se vám klipart Cement? Pak se podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Cement se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno C ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Emo dívka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zelený pták ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, Cement, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, vektor, free, Stavby, Cement, svg

Doporučené použití klipartu: Instagram, diplomová práce, magazín, textové dokumenty, eshop, památník, dokumenty, inkscape, etikety, video, pozvánky, logo, profil, webové stránky, diář, časopis, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Hnědý poník ke stažení, vektorový klipart Rak zdarma nebo vektorový obrázek Hnědý dalmatin ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky najdete také tam.