Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 20 euro centů (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 euro centů zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název 20 euro centů. Klipart 20 euro centů je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek 20 euro centů? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 euro centů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 20 euro centů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 euro centů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1580
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 423 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart 20 euro centů sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart 20 euro centů patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jednooké strašidlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart XHTM ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Džusík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, klipart, grafika, Symboly, vektor, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, kliparty, 20 euro centů, obrázek, ke stažení, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, corelDraw, plakát, PowerPoint, plakáty, video, web, škola, prezentace, seminární práce, referáty, Instagram, Pinterest, wordpress, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Fotbalista zdarma, ilustrace Dezert ke stáhnutí nebo klipart Mandolína ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.