Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 20 euro centů, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 euro centů zdarma ke stažení

20 euro centů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek 20 euro centů stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek 20 euro centů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 euro centů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 20 euro centů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 euro centů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1580
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 20 euro centů je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pizza v krabici ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční kometa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zkumavky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, klipart, 20 euro centů, zdarma, kliparty, 20 euro centů, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, ke stažení, cliparts, download, Symboly

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, corelDraw, profilovka, fotokniha, plakát, seminární práce, office, word, kalendář, Instagram, pozvánky, profil, webové stránky, dokumenty, Adobe Illustrator , web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek MPEG ke stáhnutí, klipart ODG soubor zdarma nebo ilustrace Vyzdobený dům ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.