Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 20 euro centů (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 euro centů zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 20 euro centů. Obrázek 20 euro centů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 euro centů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 20 euro centů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 euro centů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1580
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný 20 euro centů můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek 20 euro centů se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jurij Gagarin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílý král ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor JPEG zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 20 euro centů, ilustrace, obrázek, kliparty, Symboly, 20 euro centů, svg, vektorový obrázek, free, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, wordpress, seminární práce, kalendář, Pinterest, referáty, Adobe Illustrator, webové stránky, diář, plakát, Instagram, web, word, openOffice, corelDraw, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Bílej jezdec zdarma, vektorový klipart Pixelový duch ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Letící jestřáb ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.