Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 20 euro centů, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 euro centů zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 20 euro centů. Stahujte klipart 20 euro centů v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 euro centů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 20 euro centů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 euro centů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1580
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 20 euro centů je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hyundai Getz ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vatikán zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pizza v krabici ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 20 euro centů, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, free, vektor, svg, zdarma, grafika, download, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, Symboly

Doporučené použití klipartu: památník, kalendář, prezentace, pozvánky, PowerPoint, word, dokument, Instagram, profil, blog, seminární práce, avatar, Pinterest, časopis, corelDraw, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mořský koník ke stáhnutí, klipart Papoušek zdarma nebo ilustrace Starý sporťák ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.