Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Prsten, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prsten zdarma ke stažení

Prsten je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Prsten nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prsten ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Prsten je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Arkansas ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Public Domain zdarma Mohl by vás také zajímat klipart JPEG ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, vektorový obrázek, vektor, zdarma, Prsten, kliparty, ke stáhnutí, Láska, free, Prsten, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, pozvánky, prezentace, referáty, dokumenty, profil, památník, škola, corelDraw, Pinterest, office, kalendář, word, Instagram, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Burundi ke stáhnutí, vektor Vidlicový klíč zdarma nebo obrázek Závaží 10 kg ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.