Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Prsten, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prsten zdarma ke stažení

Prsten je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Prsten nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prsten ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Prsten se nachází v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pankáč ke stažení Podívejte se i na vektor ISO ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak C zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stáhnutí, Láska, obrázek, Prsten, vektor, cliparts, grafika, vektorový obrázek, free, ilustrace, Prsten, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, PowerPoint, office, webové stránky, Twitter, Facebook, openOffice, plakát, corelDraw, prezentace, časopis, referáty, blog, profil, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Muammar Kaddáfí ke stažení, obrázek Dámské toalety ke stáhnutí nebo klipart Gabon zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.