Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Prsten (Láska) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prsten ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Prsten. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Prsten nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Prsten lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prsten ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 586 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: freedo

Zaujal vás náš klipart Prsten? Potom se podělte s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Prsten se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nebozez ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bangladéš ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Rozkrojená cibule zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, Prsten, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, Prsten, Láska, grafika, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, seminární práce, etikety, Instagram, Facebook, brožury, prospekty, vstupenky, škola, tiskoviny, wordpress, openOffice, fotografie, dokument, vizitky, Adobe Illustrator, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Fialový motýl zdarma, obrázek Malé písmeno H zdarma nebo vektorový obrázek Černá věž ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.