Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Prsten, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prsten zdarma ke stažení

Prsten je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Prsten nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Prsten ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Prsten je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tučnák v tričku ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Znamení váhy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vlkodlak ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Prsten, zdarma, ke stáhnutí, svg, Prsten, Láska, grafika, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: word, Instagram, plakát, dokumenty, památník, Pinterest, škola, PowerPoint, office, webové stránky, Adobe Illustrator , články, kalendář, Facebook, referáty, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Sexy žena ke stáhnutí, klipart Jahodník zdarma nebo ilustrace Slunečnice ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.