Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Happy New Year, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Happy New Year zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Happy New Year. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy New Year zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Happy New Year ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1007
1280x806
800x503
500x315
160x101

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 78 002 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wardogs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Happy New Year je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Árón plamatý ke stažení Podívejte se i na obrázek Ortodoxní katedrála ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bagr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, cliparts, vektor, vektorový obrázek, Happy New Year, klipart, Happy New Year, Vánoce, free, ke stažení, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, PowerPoint, seminární práce, prezentace, Pinterest, škola, blog, památník, corelDraw, dokument, profil, plakát, fotokniha, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Červený smajlík ke stažení, klipart Zelenina ke stáhnutí nebo ilustrace Komár zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde