Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Happy New Year (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Happy New Year zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Happy New Year. Obrázek Happy New Year je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy New Year zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Happy New Year ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy New Year ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1007
1280x806
800x503
500x315
160x101

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 002 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: wardogs

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Happy New Year s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Happy New Year se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík duch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 5 ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Škorpion ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, Happy New Year, Happy New Year, ilustrační obrázek, svg, klipart, cliparts, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, ke stažení, Vánoce, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, prezentace, brožury, Zoner Callisto, dokument, časopis, etikety, vizitky, referáty, wordpress, office, koláž, web, fotografie, oznámení, diář, eshop

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Pixelové srdce ke stažení, obrázek Vrtulník zdarma nebo vektorový obrázek Dům v plamenech ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde