Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Happy New Year, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Happy New Year zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Happy New Year. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy New Year zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Happy New Year ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy New Year ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1007
1280x806
800x503
500x315
160x101

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wardogs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Happy New Year patří do sekce Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatý květ zdarma Podívejte se i na klipart Červené O ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kalifornie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Happy New Year, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, free, vektor, ke stažení, grafika, svg, obrázek, vektorový obrázek, Vánoce, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakáty, pozvánky, PowerPoint, dokumenty, kalendář, Pinterest, profilovka, webové stránky, fotokniha, avatar, corelDraw, web, referáty, Adobe Illustrator , openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kiwi zdarma, ilustrace Policajt ke stažení nebo vektor Štětec ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde