Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šipka nahoru, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šipka nahoru zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Šipka nahoru. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Šipka nahoru ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Šipka nahoru? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka nahoru zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šipka nahoru ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka nahoru ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 955 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šipka nahoru je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Škaredá kytka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Xylofon zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Polární liška ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, zdarma, svg, vektor, kliparty, obrázek, free, klipart, vektorový obrázek, Symboly, Šipka nahoru, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokumenty, textové dokumenty, inkscape, blog, office, články, Adobe Illustrator , corelDraw, word, openOffice, avatar, Instagram, fotokniha, profil, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vrtáky ke stáhnutí, klipart Oranžová stužka zdarma nebo ilustrace Modrá kraslice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.