Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narozeninové číslo 1, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninové číslo 1 zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Narozeninové číslo 1. Vektorová ilustrace Narozeninové číslo 1 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Narozeninové číslo 1 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 1 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Narozeninové číslo 1 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 1 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

789x1600
631x1280
395x800
247x500
79x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Narozeninové číslo 1 se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čekanka ke stažení Podívejte se i na klipart Zelené vejce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pruhované vejce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Narozeninové číslo 1, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, svg, ilustrace, klipart, grafika, obrázek, ke stažení, Narozeninové číslo 1, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, blog, PowerPoint, Twitter, inkscape, pozvánky, webové stránky, office, škola, Pinterest, textové dokumenty, profil, Adobe Illustrator , profilovka, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Štěnice ke stažení, ilustrace TIFF ke stáhnutí nebo vektor RAR zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.