Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Narozeninové číslo 1 (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninové číslo 1 zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Narozeninové číslo 1. Stahujte klipart Narozeninové číslo 1 v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 1 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Narozeninové číslo 1 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 1 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

789x1600
631x1280
395x800
247x500
79x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 637 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Narozeninové číslo 1 s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Narozeninové číslo 1 se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžový hyacint ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Půlnoc zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlatá mašle ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Narozeninové číslo 1, ke stáhnutí, ilustrace, Narozeninové číslo 1, free, vektorový obrázek, download, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, Symboly, grafika, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, památník, dokument, wordpress, textové dokumenty, dokumenty, profil, plakáty, vstupenky, diář, články, openOffice, Twitter, kalendář, fotokniha, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Notebook ke stáhnutí, vektorový klipart Andulka vlnkovaná zdarma nebo vektorový klipart Oranžová kraslice zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.