Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční věnec, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční věnec zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vánoční věnec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vánoční věnec ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 586 860 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční věnec je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Súdánu zdarma Podívejte se i na obrázek Opice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pirátská loď ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, download, Vánoční věnec, ke stažení, vektorový obrázek, Vánoční věnec, cliparts, svg, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Vánoce, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, word, inkscape, kalendář, web, Twitter, profil, škola, plakát, PowerPoint, prezentace, Adobe Illustrator , články, referáty, webové stránky, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Odpalovací zařízení zdarma, klipart Alarm ke stažení nebo ilustrace Pacientka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.