Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční věnec (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční věnec zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Vánoční věnec. Klipart Vánoční věnec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vánoční věnec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 586 860 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: algotruneman

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční věnec s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Vánoční věnec patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pirátská vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stromobytec ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Hodinky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Vánoční věnec, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, Vánoce, svg, ilustrace, obrázek, klipart, vektor, cliparts, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: video, fotokniha, profil, články, Twitter, web, PowerPoint, etikety, corelDraw, blog, wordpress, referáty, Pinterest, inkscape, časopis, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Dominikánská republika ke stažení, vektorový klipart DOCB ke stažení nebo obrázek, klipart Retro vzducholoď ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.