Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční věnec, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční věnec zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vánoční věnec. Stahujte klipart Vánoční věnec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční věnec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 586 860 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční věnec patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace 31.12. zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční strom 2 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak 6 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, vektor, ilustrační obrázek, Vánoční věnec, Vánoce, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, free, svg, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, fotokniha, corelDraw, pozvánky, časopis, plakát, plakáty, škola, Facebook, Instagram, Pinterest, PowerPoint, office, webové stránky, profilovka, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Smrkající smajlík zdarma, ilustrace Růže ke stažení nebo vektor Jordánsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.