Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční věnec (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční věnec zdarma ke stažení

Vánoční věnec je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vánoční věnec ve formátu SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 586 860 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte klipart nazvaný Vánoční věnec s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Vánoční věnec se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Multimetr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Celopéro zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kovárna ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, vektor, Vánoční věnec, svg, vektorový obrázek, kliparty, grafika, ilustrace, download, Vánoční věnec, obrázek, Vánoce, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakáty, eshop, prezentace, články, blog, web, profil, referáty, etikety, dokumenty, inkscape, profilovka, Instagram, openOffice, wordpress

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek CDR ke stáhnutí, obrázek, klipart Hnědý autobus zdarma nebo vektorový klipart Čajový sáček zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.