Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční věnec (Vánoce) zdarma

Obrázek, klipart Vánoční věnec zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Vánoční věnec. Vektorový obrázek Vánoční věnec je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 586 860 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte klipart nazvaný Vánoční věnec s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Vánoční věnec se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Didgeridoo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Severní a Jižní Korea zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Radiové vlny ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, grafika, obrázek, Vánoční věnec, vektor, cliparts, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ke stažení, free, Vánoce

Doporučené použití klipartu: fotografie, pozvánky, diplomová práce, deníček, referáty, wordpress, katalog, dokument, články, vizitky, brožury, bakalářská práce, fotokniha, dokumenty, profilovka, letáky, koláž

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Zlaté Y ke stáhnutí, vektorový klipart Hnědá kraslice zdarma nebo vektorový obrázek Dirigent zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.