Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Beran, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Beran. Klipart Beran je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Beran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beran zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Beran ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x951
1280x761
800x475
500x297
160x95

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 123 116 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Beran je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Úschova zavazadel ke stažení Podívejte se i na obrázek Lopata ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jednorožec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, Beran, ilustrace, cliparts, Beran, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, kliparty, grafika, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, fotokniha, blog, dokument, Pinterest, office, pozvánky, Instagram, časopis, web, textové dokumenty, kalendář, profilovka, dokumenty, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Most ke stažení, klipart Slepá spravedlnost ke stáhnutí nebo ilustrace Žákyně zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.