Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Beran (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beran stahujte zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Beran. Obrázek Beran je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Beran v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beran zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Beran ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beran ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x951
1280x761
800x475
500x297
160x95

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 116 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Beran) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Beran je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Úschova zavazadel ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lední medvěd ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor PDF soubor ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ilustrace, svg, download, Zvířata, zdarma, Beran, klipart, cliparts, ke stažení, vektor, free, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: deníček, památník, fotokniha, vstupenky, inkscape, PowerPoint, Facebook, blog, Zoner Callisto, plakát, profilovka, letáky, Adobe Illustrator, magazín, bakalářská práce, Instagram, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Pirátská vlajka ke stažení, vektor Sýkora uhelníček ke stažení nebo obrázek, klipart BMW touring ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.