Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Beran, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Beran. Klipart Beran je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Beran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beran zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Beran ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beran ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x951
1280x761
800x475
500x297
160x95

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 123 116 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Beran je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pizza ke stažení Podívejte se i na ilustrace Fialové Lamborghini ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mrakodrapy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, zdarma, cliparts, vektor, download, svg, kliparty, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, Beran, klipart, Beran

Doporučené použití klipartu: Instagram, Facebook, seminární práce, office, prezentace, corelDraw, inkscape, Adobe Illustrator , Pinterest, word, památník, články, profil, Twitter, dokumenty, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vajíčka ke stažení, vektor Idaho ke stáhnutí nebo obrázek Drejdl zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.