Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Beran, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Beran. Klipart Beran je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Beran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beran zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Beran ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beran ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x951
1280x761
800x475
500x297
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 116 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Beran se nachází v sekci Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gay symbol ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Důlní vagón zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hudební složka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, Beran, cliparts, svg, Zvířata, vektorový obrázek, zdarma, vektor, Beran, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, plakáty, avatar, pozvánky, web, blog, word, památník, škola, webové stránky, Instagram, plakát, časopis, prezentace, Adobe Illustrator , články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mangostana ke stáhnutí, obrázek Kohout zdarma nebo klipart Lano ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.