Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Volské oko (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Volské oko zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Volské oko. Klipart Volské oko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Volské oko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volské oko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Volské oko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volské oko ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1584x1600
1267x1280
792x800
495x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 499 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Tento obrázek s názvem (Volské oko) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Volské oko je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Námořnické srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozbitá televize ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Strašidelný les ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, download, kliparty, klipart, Volské oko, ke stažení, free, Volské oko, vektor, ilustrační obrázek, Jídlo, ilustrace, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, Twitter, textové dokumenty, profil, prezentace, Facebook, kalendář, blog, prospekty, brožury, vizitky, dokumenty, Pinterest, openOffice, PowerPoint, manuály, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Květinový dekor světlý ke stažení, obrázek, klipart Gorila zdarma nebo vektor Korálová ryba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.