Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Volské oko (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Volské oko zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Volské oko. Vektorová ilustrace Volské oko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volské oko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Volské oko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volské oko ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1584x1600
1267x1280
792x800
495x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 499 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Zaujal vás náš klipart Volské oko? Potom se podělte s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Volské oko patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční perníčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Taniwha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kostarika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, Volské oko, cliparts, kliparty, Volské oko, grafika, free, Jídlo, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, tiskoviny, časopis, Adobe Illustrator, kalendář, plakáty, Twitter, profil, etikety, prospekty, plakát, seminární práce, fotografie, oznámení, inkscape, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zákaz trollování zdarma, obrázek, klipart Gorila zdarma nebo klipart Zelená kraslice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.