Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Volské oko (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Volské oko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Volské oko. Vektorová ilustrace Volské oko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Volské oko? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volské oko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Volské oko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volské oko ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1584x1600
1267x1280
792x800
495x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 499 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Zaujal vás náš klipart Volské oko? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Volské oko je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ametyst ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené R ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Elektronické srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, Volské oko, ilustrace, zdarma, free, Volské oko, download, vektorový obrázek, grafika, Jídlo, kliparty, vektor, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, profil, Adobe Illustrator, Facebook, referáty, prezentace, inkscape, fotokniha, video, blog, časopis, pozvánky, dokument, Pinterest, eshop

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Hnědá medúza zdarma, vektorový klipart Palice ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Mapa Japonska ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.