Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mimozemšťan, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mimozemšťan zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mimozemšťan. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Mimozemšťan. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mimozemšťan zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mimozemšťan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mimozemšťan ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

975x1600
780x1280
487x800
305x500
97x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 584 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andreas Preuss / marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mimozemšťan patří do sekce Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kršna jantra zdarma Podívejte se i na vektor Děda ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Limonáda ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, kliparty, ilustrace, obrázek, vektor, grafika, Mimozemšťan, free, Ostatní, cliparts, zdarma, download, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: Instagram, profil, fotokniha, dokumenty, word, profilovka, openOffice, corelDraw, referáty, škola, dokument, kalendář, avatar, Twitter, plakáty, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Pitná voda zdarma, obrázek Vrtačka ke stažení nebo klipart Soudce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.