Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čajová konvice (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajová konvice zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Čajová konvice. Obrázek Čajová konvice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čajová konvice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1205
1280x964
800x602
500x376
160x120

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 423 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mr_johnnyp

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čajová konvice sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Čajová konvice je v kategorii Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Tower Bridge ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Eiffelovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Ibis zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, svg, kliparty, ilustrační obrázek, download, cliparts, zdarma, Nápoje, Čajová konvice, Čajová konvice, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakáty, webové stránky, Pinterest, office, Facebook, Twitter, corelDraw, openOffice, plakát, video, eshop, wordpress, etikety, web, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Kleště kombinačky zdarma, obrázek Mapa Dánska ke stáhnutí nebo vektor Cherry rajčata ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.