Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čajová konvice (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajová konvice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čajová konvice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čajová konvice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čajová konvice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čajová konvice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1205
1280x964
800x602
500x376
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: mr_johnnyp

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čajová konvice s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Čajová konvice se nachází v sekci Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tacos ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tráva zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Lev ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, obrázek, vektor, kliparty, svg, Čajová konvice, cliparts, Čajová konvice, ilustrační obrázek, Nápoje, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, Facebook, plakát, blog, dokument, dokumenty, webové stránky, škola, eshop, avatar, prezentace, články, profilovka, word, Instagram, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Molekula ke stáhnutí, vektorový obrázek Martini zdarma nebo vektorový obrázek Malé písmeno P zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.