Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čajová konvice (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajová konvice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Čajová konvice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čajová konvice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Čajová konvice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čajová konvice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1205
1280x964
800x602
500x376
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 423 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: mr_johnnyp

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čajová konvice s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Čajová konvice patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kleště štípačky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Středoafrická republika ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Fotbalistka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, klipart, cliparts, kliparty, Nápoje, free, Čajová konvice, vektor, download

Doporučené použití klipartu: památník, video, textové dokumenty, Facebook, pozvánky, eshop, avatar, časopis, profilovka, dokumenty, články, office, Pinterest, seminární práce, blog, referáty

Mezi hezké kresby patří i klipart Klobása ke stažení, vektor Futomaki ke stažení nebo obrázek Čaj ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.