Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čajová konvice, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajová konvice zdarma ke stažení

Čajová konvice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Čajová konvice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čajová konvice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1205
1280x964
800x602
500x376
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mr_johnnyp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čajová konvice je v sekci Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Mali ke stažení Podívejte se i na ilustrace Černá labuť ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý roh zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, vektorový obrázek, grafika, Čajová konvice, free, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, Čajová konvice, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, PowerPoint, dokument, škola, dokumenty, openOffice, webové stránky, prezentace, corelDraw, profil, časopis, referáty, kalendář, Pinterest, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Průhledný duch ke stažení, vektor Mp3 přehrávač ke stáhnutí nebo obrázek JPEG zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.