Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čajová konvice, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajová konvice zdarma ke stažení

Čajová konvice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Čajová konvice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čajová konvice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1205
1280x964
800x602
500x376
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mr_johnnyp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čajová konvice patří do sekce Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pistácie zdarma Podívejte se i na klipart Sněhová vločka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Cello ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, vektorový obrázek, svg, Nápoje, Čajová konvice, ilustrace, ke stažení, klipart, Čajová konvice, vektor, free, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, blog, referáty, PowerPoint, office, profil, Adobe Illustrator , dokument, Facebook, kalendář, profilovka, web, textové dokumenty, fotokniha, časopis, plakát

Mezi hezké kresby patří i klipart Červený motýl zdarma, ilustrace Digitální hodinky ke stažení nebo vektor Vánoční stuha ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.