Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Čajová konvice (Nápoje) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Čajová konvice k bezplatnému stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Čajová konvice. Stahujte klipart Čajová konvice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čajová konvice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1205
1280x964
800x602
500x376
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: mr_johnnyp

Sdílejte obrázek, klipart Čajová konvice s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Čajová konvice patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční strom 2 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Semafory zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart UFO ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, Čajová konvice, obrázek, Čajová konvice, cliparts, download, free, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, oznámení, prospekty, video, profil, pozvánky, textové dokumenty, magazín, wordpress, deníček, fotokniha, profilovka, Adobe Illustrator, tiskoviny, Pinterest, word, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Pastinák ke stáhnutí, obrázek Miluji hudbu ke stáhnutí nebo obrázek Vajíčka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.