Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čajová konvice, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajová konvice zdarma ke stažení

Čajová konvice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Čajová konvice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čajová konvice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajová konvice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1205
1280x964
800x602
500x376
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mr_johnnyp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čajová konvice je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlatý vykřičník ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Řepa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pagoda ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, download, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, kliparty, Čajová konvice, vektor, Čajová konvice, vektorový obrázek, ilustrace, free, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: blog, pozvánky, Twitter, časopis, openOffice, seminární práce, inkscape, Pinterest, web, památník, webové stránky, články, plakáty, textové dokumenty, fotokniha, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Bizon ke stáhnutí, klipart Hmyzák zdarma nebo ilustrace Padák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.