Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pták kiwi, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pták kiwi zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Pták kiwi. Vektorová ilustrace Pták kiwi je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pták kiwi zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pták kiwi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pták kiwi ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1101
1280x881
800x550
500x344
160x110

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 641 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pták kiwi je v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Indonésie zdarma Podívejte se i na ilustrace Mandle ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Bonsaj ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pták kiwi, vektorový obrázek, svg, cliparts, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Pták kiwi, download, free, ke stažení, klipart, vektor, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, kalendář, časopis, škola, profil, památník, Twitter, Adobe Illustrator , prezentace, referáty, blog, dokument, profilovka, pozvánky, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Dévédéčko zdarma, vektor Hvězdičky ke stažení nebo obrázek Žluté fazole ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.