Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pták kiwi (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pták kiwi zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pták kiwi. Vektorový obrázek Pták kiwi je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pták kiwi? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pták kiwi zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pták kiwi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pták kiwi ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1101
1280x881
800x550
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 641 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Juhele

Tento obrázek s názvem (Pták kiwi) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Pták kiwi je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Broskve ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Robin Hood ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Ředkvička ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Pták kiwi, ke stáhnutí, Pták kiwi, free, download, obrázek, vektorový obrázek, svg, kliparty, cliparts, Ptáci, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, avatar, wordpress, dokument, diář, škola, plakát, Pinterest, památník, openOffice, word, Twitter, office, webové stránky, blog, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Motorkářská přilba ke stažení, vektorový klipart Stan ke stažení nebo obrázek, klipart Mrtvé stromy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.