Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kristus na kříži (Náboženství) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kristus na kříži. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kristus na kříži. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kristus na kříži ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: laobc

Sdílejte klipart nazvaný Kristus na kříži s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Kristus na kříži patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Palec nahoru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zavírací nůž zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Holicí strojek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, obrázek, grafika, free, ke stáhnutí, kliparty, svg, download, vektorový obrázek, Kristus na kříži, ke stažení, klipart, zdarma, Kristus na kříži

Doporučené použití klipartu: dokumenty, časopis, pozvánky, dokument, eshop, oznámení, logo, diář, etikety, webové stránky, video, škola, Twitter, corelDraw, Pinterest, bakalářská práce, magazín

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Somálsko ke stáhnutí, vektorový klipart Děti ke stažení nebo klipart Červený stromeček zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.