Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kristus na kříži, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kristus na kříži. Kreslená ilustrace Kristus na kříži je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kristus na kříži ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kristus na kříži se nachází v kategorii Ilustrační obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Indie ke stažení Podívejte se i na vektor Kompas ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Profesor chemie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Kristus na kříži, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, kliparty, ke stažení, grafika, Kristus na kříži, Náboženství, ilustrační obrázek, cliparts, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , textové dokumenty, památník, PowerPoint, plakát, inkscape, webové stránky, profil, fotokniha, word, web, referáty, kalendář, dokument, škola, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Květinové srdce ke stažení, obrázek Řepa ke stáhnutí nebo klipart Silvestrovská půlnoc zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.