Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kristus na kříži, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kristus na kříži. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kristus na kříži nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Kristus na kříži ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kristus na kříži se nachází v kategorii Obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Číňan ke stažení Podívejte se i na klipart Image ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Veselé vajíčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, Kristus na kříži, klipart, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, Kristus na kříži, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, Náboženství, ke stáhnutí, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, Adobe Illustrator , dokument, kalendář, fotokniha, prezentace, škola, referáty, textové dokumenty, časopis, pozvánky, Pinterest, seminární práce, Instagram, plakát, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Netopýři ke stažení, ilustrace Salvador ke stáhnutí nebo vektor Květy zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.