Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kristus na kříži (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kristus na kříži. Pakliže si chcete obrázek Kristus na kříži stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kristus na kříži? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kristus na kříži ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: laobc

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kristus na kříži s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Kristus na kříži se nachází v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek PF 2019 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Madagaskar ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Melíry zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Náboženství, kliparty, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, vektor, zdarma, download, Kristus na kříži, klipart, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: video, profil, prezentace, Adobe Illustrator, dokument, Instagram, office, etikety, inkscape, dokumenty, Twitter, PowerPoint, corelDraw, kalendář, Pinterest, word

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Citroen 2 CV zdarma, vektorový klipart Violistka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Uran ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.