Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kristus na kříži (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kristus na kříži. Vektorový obrázek Kristus na kříži jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Kristus na kříži ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: laobc

Zaujal vás náš klipart Kristus na kříži? Potom se podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Kristus na kříži patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vikingská loď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špendlíky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Plazmová televize zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, vektor, Kristus na kříži, Kristus na kříži, ke stažení, grafika, Náboženství, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, Twitter, avatar, etikety, wordpress, památník, katalog, word, seminární práce, web, dokumenty, dokument, fotokniha, Facebook, textové dokumenty, brožury, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pryšec nádherný zdarma, vektorový klipart Děti ke stažení nebo klipart Abrahám ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.