Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kristus na kříži (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení

Kristus na kříži je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kristus na kříži ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kristus na kříži v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Kristus na kříži ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kristus na kříži ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
896x1280
800x1142
350x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 903 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: laobc

Sdílejte klipart nazvaný Kristus na kříži s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Kristus na kříži je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Úhlová bruska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Napis LÁSKA zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Egyptské pyramidy ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, vektorový obrázek, free, Kristus na kříži, ilustrační obrázek, Kristus na kříži, kliparty, vektor, svg, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: video, openOffice, fotokniha, dokument, Instagram, word, webové stránky, prezentace, etikety, Pinterest, corelDraw, škola, wordpress, články, plakáty, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Vozíčkář ke stáhnutí, obrázek Fax zdarma nebo vektor Digitální číslo 8 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.