Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Země, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Země zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Země. Kreslená ilustrace Země je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Země zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Země ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Země ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 918 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Země je v sekci Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gepard ke stažení Podívejte se i na obrázek Bílá ozdoba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Tibetu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, klipart, Země, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, zdarma, free, Země, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, web, články, fotokniha, kalendář, Instagram, časopis, prezentace, openOffice, blog, pozvánky, Adobe Illustrator , seminární práce, profil, webové stránky, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Lískový ořech ke stažení, klipart Kvajáva ke stáhnutí nebo ilustrace Valentina Těreškovová zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.