Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Země, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Země zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Země. Kreslená ilustrace Země je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Země zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Země ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Země ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 918 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Země se nachází v sekci Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík s brýlemi ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Svatojiřská stuha zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zamilovaný smajlík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Země, Věda, svg, cliparts, grafika, download, Země, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, kliparty, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, seminární práce, textové dokumenty, Pinterest, Facebook, časopis, dokument, Adobe Illustrator , prezentace, referáty, blog, inkscape, plakát, profil, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Pánské toalety ke stáhnutí, obrázek Sada emotikonů zdarma nebo klipart LGBT osoba ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.