Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Trojzubec, Halloween do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trojzubec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Trojzubec. Vektorová ilustrace Trojzubec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Trojzubec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojzubec zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Trojzubec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojzubec ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

572x1600
457x1280
285x800
178x500
57x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve / stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Trojzubec se nachází v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Konev ke stáhnutí Podívejte se i na vektor EPUB zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hrábě ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, grafika, Trojzubec, download, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, Trojzubec, cliparts, Halloween, klipart, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, profilovka, památník, referáty, škola, plakát, plakáty, seminární práce, inkscape, webové stránky, office, profil, Instagram, web, kalendář, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Čokoláda ke stáhnutí, obrázek Cédéčko zdarma nebo klipart Fontána ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.