Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Trojzubec, Halloween do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trojzubec zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Trojzubec. Obrázek Trojzubec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Trojzubec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojzubec zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Trojzubec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojzubec ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

572x1600
457x1280
285x800
178x500
57x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve / stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Trojzubec se nachází v sekci Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Housle ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Žralok zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bruska ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, download, vektor, ilustrace, zdarma, ke stažení, grafika, obrázek, Trojzubec, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Halloween, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, profil, Adobe Illustrator , inkscape, seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, profilovka, office, PowerPoint, web, referáty, openOffice, plakát, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Fialová ozdoba ke stáhnutí, obrázek Týpí zdarma nebo klipart Houpací Santa ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.