Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Trojzubec (Halloween) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Trojzubec stahujte zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Trojzubec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Trojzubec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojzubec zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Trojzubec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojzubec ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

572x1600
457x1280
285x800
178x500
57x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 657 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Steve / stevepetmonkey

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Trojzubec s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Trojzubec je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modrý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Košík s vajíčky ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace 5 euro centů ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, klipart, Trojzubec, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, Trojzubec, ilustrace, cliparts, obrázek, svg, ke stažení, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: deníček, video, Instagram, koláž, openOffice, referáty, tiskoviny, dokumenty, office, brožury, textové dokumenty, fotografie, Facebook, prospekty, plakát, eshop, diář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kraken ke stažení, ilustrace Jestřáb ke stáhnutí nebo ilustrace JSP formát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.