Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Trojzubec, Halloween do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trojzubec zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Trojzubec. Obrázek Trojzubec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Trojzubec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojzubec zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Trojzubec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojzubec ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

572x1600
457x1280
285x800
178x500
57x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve / stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Trojzubec je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Terej bílý zdarma Podívejte se i na ilustrace Velbloud ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ježura ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, kliparty, download, Trojzubec, free, klipart, Trojzubec, Halloween, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, corelDraw, word, inkscape, kalendář, avatar, fotokniha, plakát, Facebook, Pinterest, články, textové dokumenty, památník, PowerPoint, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mrkající smajlík zdarma, vektor Mapa Polska ke stažení nebo obrázek Miminko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.