Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Houbičky (Rostliny) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houbičky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Houbičky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Houbičky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houbičky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Houbičky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houbičky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

996x1600
796x1280
498x800
311x500
100x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 015 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Houbičky s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Houbičky se nachází v sekci Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Srdce z kláves ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fotokopírka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Barevná vajíčka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, ilustrační obrázek, Houbičky, ilustrace, free, Rostliny, svg, kliparty, obrázek, ke stažení, Houbičky, ke stáhnutí, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, wordpress, blog, prezentace, eshop, PowerPoint, články, pozvánky, referáty, fotokniha, textové dokumenty, dokument, word, profil, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Mula ke stáhnutí, obrázek Ledňák obrovský zdarma nebo vektor Pomeranian zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.