Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Houbičky (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houbičky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Houbičky. Stahujte klipart Houbičky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houbičky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houbičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houbičky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

996x1600
796x1280
498x800
311x500
100x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 015 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Houbičky sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Houbičky se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart ZIPX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skejťačka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart FIAT Nuova 500 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, Rostliny, vektorový obrázek, free, grafika, zdarma, ilustrace, cliparts, Houbičky, Houbičky, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, prezentace, word, corelDraw, diář, wordpress, eshop, Twitter, PowerPoint, Pinterest, etikety, video, referáty, Adobe Illustrator, web, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Modré vajíčko zdarma, vektorový obrázek Učitelka ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Fialový dárek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.