Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Houbičky (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houbičky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Houbičky. Kreslená ilustrace Houbičky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Houbičky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houbičky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Houbičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houbičky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

996x1600
796x1280
498x800
311x500
100x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 015 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Houbičky s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Houbičky se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Halloween známka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Antilopa ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Píšťalka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, ke stažení, klipart, svg, cliparts, download, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, zdarma, free, Houbičky, Houbičky, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, plakáty, Adobe Illustrator, Twitter, etikety, plakát, referáty, seminární práce, fotokniha, textové dokumenty, blog, dokumenty, Instagram, video, web

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Monitor ke stažení, vektorový obrázek Olejnička ke stažení nebo vektorový obrázek Straka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.