Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Houbičky (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houbičky ke stažení zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Houbičky. Vektorový obrázek Houbičky jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Houbičky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houbičky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houbičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houbičky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

996x1600
796x1280
498x800
311x500
100x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 015 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Houbičky? Pak se podělte s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Houbičky patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoční pohlednice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sporák ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Uruguay ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, Houbičky, download, ke stáhnutí, Houbičky, zdarma, cliparts, Rostliny, grafika, ilustrační obrázek, free, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, památník, katalog, plakáty, časopis, koláž, profil, diplomová práce, textové dokumenty, plakát, letáky, brožury, Facebook, magazín, PowerPoint, prospekty, vstupenky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ibuprofen ke stažení, vektorový klipart Točená zmrzlina ke stažení nebo obrázek Pytlík s bonbony ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.