Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zvonek, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zvonek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zvonek. Vektorová ilustrace Zvonek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zvonek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zvonek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
978x1280
800x1047
382x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 114 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zvonek se nachází v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vědecká kalkulačka ke stažení Podívejte se i na vektor INI ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Parní mašinka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ilustrace, Zvonek, grafika, Zvonek, svg, free, obrázek, zdarma, download, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, prezentace, fotokniha, časopis, profilovka, PowerPoint, kalendář, památník, referáty, dokument, plakát, Adobe Illustrator , Instagram, textové dokumenty, avatar, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Datel ke stažení, obrázek Paul von Hindenburg ke stáhnutí nebo klipart Symbol ženy zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)