Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zvonek, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zvonek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zvonek. Kreslená ilustrace Zvonek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zvonek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zvonek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
978x1280
800x1047
382x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 114 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zvonek se nachází v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Netopýr ke stažení Podívejte se i na klipart Dekorace ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červená kraslice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Zvonek, cliparts, download, obrázek, kliparty, Květiny, vektor, klipart, vektorový obrázek, free, zdarma, ke stáhnutí, grafika, Zvonek

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, blog, dokumenty, kalendář, prezentace, inkscape, Instagram, časopis, openOffice, word, PowerPoint, památník, Facebook, plakáty, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Hlasitost ke stažení, ilustrace Aligátor ke stáhnutí nebo vektor VW Scirocco zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)