Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zvonek, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zvonek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zvonek. Kreslená ilustrace Zvonek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zvonek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zvonek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
978x1280
800x1047
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zvonek je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mnich ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Černý pěšec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Šipka dolů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvonek, zdarma, cliparts, Zvonek, vektorový obrázek, download, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, Květiny, ke stáhnutí, free, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, office, textové dokumenty, prezentace, plakát, profil, inkscape, web, památník, Pinterest, dokument, časopis, word, pozvánky, fotokniha, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Gramofonová deska ke stáhnutí, klipart Pastinák zdarma nebo ilustrace Smeták ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)