Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zvonek, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zvonek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zvonek. Kreslená ilustrace Zvonek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zvonek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zvonek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
978x1280
800x1047
382x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 114 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zvonek se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malé písmeno E ke stažení Podívejte se i na klipart Zombie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Sekáček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, svg, cliparts, ke stažení, grafika, kliparty, Zvonek, download, Zvonek, free, Květiny, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, Twitter, profilovka, časopis, blog, dokumenty, seminární práce, corelDraw, Instagram, webové stránky, textové dokumenty, Adobe Illustrator , prezentace, web, referáty, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zlaté G ke stažení, ilustrace Světélko ke stáhnutí nebo vektor Loď zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)