Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zvonek, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zvonek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zvonek. Vektorová ilustrace Zvonek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zvonek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zvonek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
978x1280
800x1047
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zvonek je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Alan Turing ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Smrž zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Prase ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, obrázek, download, vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, Zvonek, cliparts, ke stáhnutí, Květiny, free, zdarma, Zvonek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, časopis, openOffice, Instagram, textové dokumenty, dokumenty, články, inkscape, profil, Adobe Illustrator , dokument, Pinterest, pozvánky, kalendář, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Jelen ke stáhnutí, vektor Sluneční energie zdarma nebo obrázek Mapa Kosova ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)