Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zvonek (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zvonek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zvonek. Obrázek Zvonek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Zvonek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zvonek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
978x1280
800x1047
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 939 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zvonek s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Zvonek je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Fidel Castro ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cikáda zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz války ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, obrázek, grafika, ke stáhnutí, Zvonek, download, svg, free, Zvonek, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, škola, Twitter, avatar, eshop, kalendář, fotokniha, video, plakáty, prezentace, dokumenty, etikety, word, inkscape, office, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Island ke stáhnutí, obrázek Šedá ozdoba zdarma nebo vektor Dítě zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)