Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Roztomilý medvídek (Zvířata) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Roztomilý medvídek bezplatně ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Roztomilý medvídek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilý medvídek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Roztomilý medvídek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilý medvídek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 768 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: arking

Obrázek, klipart pojmenovaný Roztomilý medvídek můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Roztomilý medvídek se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Okarína ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Robin Williams ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kamion zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Roztomilý medvídek, vektor, Roztomilý medvídek, Zvířata, grafika, kliparty, free, klipart, zdarma, ke stažení, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: oznámení, pozvánky, webové stránky, profil, kalendář, tiskoviny, katalog, seminární práce, office, články, diář, blog, inkscape, referáty, textové dokumenty, openOffice, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Tulipány ve váze zdarma, vektorový klipart Kraslice ke stáhnutí nebo vektorový klipart Online ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.