Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené víno, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené víno zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červené víno. Vektorová ilustrace Červené víno je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené víno zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené víno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené víno ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

615x1600
492x1280
307x800
192x500
61x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červené víno je v sekci Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Papoušek ke stažení Podívejte se i na obrázek Zlaté prstýnky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor ODG soubor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, Červené víno, ilustrační obrázek, grafika, vektor, ke stažení, Nápoje, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, Červené víno, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profilovka, kalendář, pozvánky, referáty, corelDraw, web, textové dokumenty, Facebook, články, Pinterest, word, office, webové stránky, PowerPoint, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Sklenice ke stažení, klipart Popkorn ke stáhnutí nebo ilustrace Škaredá kytka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.