Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené víno (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené víno ke stažení zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červené víno. Obrázek Červené víno je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené víno zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené víno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené víno ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

615x1600
492x1280
307x800
192x500
61x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 739 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Muga

Líbí se vám klipart Červené víno? Pak se podělte s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Obrázek Červené víno je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Stuha autismus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelené nůžky ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Renault Twingo ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červené víno, vektor, svg, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, download, free, cliparts, ilustrace, ke stažení, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, Nápoje

Doporučené použití klipartu: Twitter, vizitky, avatar, dokumenty, diplomová práce, dokument, profil, office, tiskoviny, památník, Zoner Callisto, magazín, škola, bakalářská práce, časopis, logo, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Strom se svíčkami ke stažení, vektor FLAC ke stažení nebo vektor Koťátko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.