Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené víno, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené víno zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Červené víno. Obrázek Červené víno je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červené víno lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené víno zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené víno ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené víno ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

615x1600
492x1280
307x800
192x500
61x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené víno se nachází v sekci Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelené vejce ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Secesní plakát zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Opera Sydney ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, klipart, zdarma, cliparts, kliparty, svg, Červené víno, free, Nápoje, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, blog, corelDraw, pozvánky, referáty, profil, fotokniha, office, dokument, památník, dokumenty, prezentace, Pinterest, plakáty, word

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Lopatkovec ke stáhnutí, ilustrace Těhulka zdarma nebo vektor Salát ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.