Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelenina, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelenina zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zelenina. Pakliže si chcete obrázek Zelenina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelenina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelenina ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1263
1280x1010
800x632
500x395
160x126

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 970 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelenina je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žárovka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červený stromeček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Benin ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, download, ilustrační obrázek, kliparty, svg, vektorový obrázek, cliparts, Zelenina, Zelenina, vektor, grafika, ilustrace, zdarma, Zelenina

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, web, fotokniha, inkscape, pozvánky, word, Adobe Illustrator , dokumenty, škola, profil, Pinterest, prezentace, plakát, kalendář, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Bambusy ke stáhnutí, vektor Gumová stěrka zdarma nebo obrázek Jaspis ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách