Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zelenina (Zelenina) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelenina zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zelenina. Klipart Zelenina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zelenina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelenina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelenina ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1263
1280x1010
800x632
500x395
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 970 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Zelenina? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Zelenina je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zdarma ke stažení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrož ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Šípek ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, svg, kliparty, download, zdarma, ke stažení, grafika, Zelenina, free, cliparts, ke stáhnutí, Zelenina, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotografie, office, logo, Twitter, openOffice, corelDraw, vstupenky, časopis, pozvánky, eshop, profilovka, plakáty, fotokniha, dokumenty, Adobe Illustrator, prospekty, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Hambáč ke stažení, obrázek, klipart Benin zdarma nebo obrázek, klipart Pistácie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách