Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Anatomie (Ostatní) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anatomie zadarmo ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Anatomie. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Anatomie ve formátu SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anatomie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anatomie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anatomie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 773 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ozhank

Sdílejte obrázek, klipart Anatomie s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Anatomie je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Voskovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlá domina zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeniny číslo 8 ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, svg, Anatomie, ilustrace, Ostatní, Anatomie, obrázek, download, vektor, klipart, grafika, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, video, deníček, diplomová práce, Twitter, koláž, Instagram, vizitky, fotokniha, corelDraw, magazín, bakalářská práce, škola, eshop, logo, prospekty, Zoner Callisto

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Zlaté srdíčko ke stáhnutí, vektorový obrázek Špagety zdarma nebo vektor Navigace zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.