Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bonsaj (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonsaj zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Bonsaj. Obrázek Bonsaj je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bonsaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1176
800x735
500x459
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 182 279 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bonsaj s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Bonsaj je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Nevidomá ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak váhy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Hnědé vajíčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Rostliny, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, svg, vektor, grafika, klipart, free, Bonsaj, ilustrace, cliparts, Bonsaj

Doporučené použití klipartu: blog, etikety, wordpress, fotokniha, web, dokument, Instagram, webové stránky, seminární práce, video, časopis, profil, Adobe Illustrator, Twitter, pozvánky, články

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Hvězdičky ke stažení, vektorový klipart Fakáč ke stažení nebo obrázek, klipart Běžec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.