Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bonsaj (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonsaj zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bonsaj. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bonsaj? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonsaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1176
800x735
500x459
160x147

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 182 279 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Bonsaj můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Bonsaj je v kategorii Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Prasečí hlava ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Delfíni ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Tři vajíčka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bonsaj, svg, vektorový obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, download, zdarma, ke stažení, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, Bonsaj

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, seminární práce, profil, wordpress, škola, PowerPoint, avatar, etikety, openOffice, dokumenty, video, články, pozvánky, prezentace, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Mapa Texasu zdarma, obrázek Hydrant ke stáhnutí nebo vektor Zdravotní sestra s rouškou ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.