Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonsaj, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonsaj zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bonsaj. Kreslená ilustrace Bonsaj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bonsaj? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Bonsaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1176
800x735
500x459
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 182 279 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bonsaj se nachází v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pomeranč ke stažení Podívejte se i na klipart Ozdoba s vločkou ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Femme fatale zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, download, obrázek, Bonsaj, svg, kliparty, grafika, ke stažení, cliparts, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, avatar, corelDraw, inkscape, openOffice, dokumenty, plakát, Adobe Illustrator , word, referáty, web, plakáty, prezentace, profilovka, fotokniha, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Hrnec ke stažení, ilustrace Pizza ke stáhnutí nebo vektor Dálnice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.