Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Bonsaj (Rostliny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonsaj zdarma ke stažení

Bonsaj je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bonsaj nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bonsaj? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Bonsaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsaj ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1176
800x735
500x459
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 182 279 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Líbí se vám klipart Bonsaj? Pak se podělte s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Bonsaj je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zamilovaný panda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ara ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Šnorchl ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, svg, ilustrační obrázek, cliparts, download, ke stáhnutí, obrázek, Bonsaj, vektor, zdarma, kliparty, ilustrace, Rostliny, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakát, Pinterest, koláž, inkscape, památník, diář, referáty, oznámení, články, etikety, web, vstupenky, magazín, video, fotografie, manuály

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Sršák ke stažení, obrázek, klipart Smažená vajíčka ke stažení nebo obrázek, klipart Sněžení ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.