Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štít, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štít zdarma ke stažení

Štít je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Štít stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štít ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
938x1280
586x800
367x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 536 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gribba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Štít patří do sekce Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté C zdarma Podívejte se i na vektor Zlaté K ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté S ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, cliparts, free, ke stáhnutí, Nástroje, ilustrační obrázek, kliparty, svg, klipart, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Štít, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, profilovka, prezentace, avatar, webové stránky, PowerPoint, škola, Instagram, Twitter, Facebook, pozvánky, word, Adobe Illustrator , fotokniha, plakáty

Mezi hezké kresby patří i vektor Kostarika zdarma, obrázek Červené E ke stažení nebo klipart Červené M ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.