Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Narození Ježíška (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Narození Ježíška. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Narození Ježíška v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Narození Ježíška? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Narození Ježíška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 095 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hairymnstr

Sdílejte obrázek, klipart Narození Ježíška s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Narození Ježíška je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart F-16 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dort zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový autobus ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, klipart, ilustrace, Narození Ježíška, Vánoce, cliparts, svg, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Narození Ježíška, free, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: články, office, tiskoviny, deníček, plakát, pozvánky, avatar, profil, inkscape, word, Instagram, fotokniha, etikety, kalendář, manuály, PowerPoint, katalog

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kružítko ke stáhnutí, obrázek Mapa Libye ke stáhnutí nebo ilustrace Abeceda zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.