Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Narození Ježíška (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Narození Ježíška. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Narození Ježíška nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Narození Ježíška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 095 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hairymnstr

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Narození Ježíška s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Narození Ježíška patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek RAR ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PIF zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červené G ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, Vánoce, svg, obrázek, Narození Ježíška, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, Narození Ježíška, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, Adobe Illustrator, dokument, office, inkscape, etikety, corelDraw, Instagram, diář, openOffice, profilovka, blog, škola, fotokniha, kalendář, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Nakrájená mrkev ke stáhnutí, vektor Červené Y zdarma nebo obrázek Digitální znak I zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.