Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Narození Ježíška (Vánoce) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Narození Ježíška bezplatně ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Narození Ježíška. Pakliže si chcete obrázek Narození Ježíška stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Narození Ježíška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 095 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hairymnstr

Potěší nás, pokud budete tento klipart Narození Ježíška sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Narození Ježíška se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fotografka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kaktus ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Tchaj-wan zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, vektorový obrázek, cliparts, Vánoce, Narození Ježíška, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, free, ilustrace, kliparty, vektor, Narození Ježíška, download

Doporučené použití klipartu: wordpress, word, Pinterest, prospekty, dokument, eshop, Facebook, letáky, škola, pozvánky, diplomová práce, dokumenty, etikety, Twitter, oznámení, prezentace, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Barack Obama zdarma, obrázek Mapa Libye ke stáhnutí nebo vektorový klipart Padesátieurovka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.