Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Narození Ježíška (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Narození Ježíška. Obrázek Narození Ježíška je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narození Ježíška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 095 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hairymnstr

Potěší nás, pokud budete tento klipart Narození Ježíška sdílet s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Narození Ježíška je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pomeranian ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hodinky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté číslo 3 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Narození Ježíška, download, grafika, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, Vánoce, free, klipart, svg, Narození Ježíška

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, Pinterest, Instagram, web, profilovka, fotokniha, textové dokumenty, inkscape, kalendář, Adobe Illustrator, office, plakáty, památník, články, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Květinový dekor světlý zdarma, obrázek Vánoční zvonek ke stáhnutí nebo vektor William Shakespeare ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.