Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Narození Ježíška, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Narození Ježíška. Vektorová ilustrace Narození Ježíška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narození Ježíška? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narození Ježíška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 095 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hairymnstr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narození Ježíška je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hnědé vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Su Ťij zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jimmy Carter ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Vánoce, free, ke stažení, Narození Ježíška, svg, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, grafika, ilustrace, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, Facebook, dokumenty, Pinterest, památník, Instagram, avatar, PowerPoint, web, plakát, blog, Twitter, Adobe Illustrator , webové stránky, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Nikita Chruščov ke stáhnutí, klipart Jurij Gagarin zdarma nebo ilustrace Diazepam ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.