Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Narození Ježíška (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Narození Ježíška. Stahujte klipart Narození Ježíška v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Narození Ježíška lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Narození Ježíška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 095 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: hairymnstr

Obrázek, klipart pojmenovaný Narození Ježíška můžete sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Narození Ježíška se nachází v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dobrman ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stalin ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ovečka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Vánoce, free, Narození Ježíška, klipart, cliparts, kliparty, vektor, download, grafika, ilustrace, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, Narození Ježíška

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, památník, plakát, textové dokumenty, eshop, prezentace, word, škola, webové stránky, openOffice, Pinterest, Adobe Illustrator, etikety, diář, office

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Muffin zdarma, ilustrace Houbičky ke stáhnutí nebo klipart Baba na koštěti ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.