Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Narozeniny číslo 7 (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeniny číslo 7 zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Narozeniny číslo 7. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 7 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narozeniny číslo 7 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 7 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1192x1600
953x1280
596x800
373x500
119x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 468 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Narozeniny číslo 7 s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Narozeniny číslo 7 je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Žlutý zvýrazňovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Daniel Radcliffe zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Žirafa ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, Narozeniny číslo 7, zdarma, obrázek, ilustrace, Narozeniny číslo 7, download

Doporučené použití klipartu: plakát, diář, seminární práce, prezentace, kalendář, blog, webové stránky, PowerPoint, časopis, Adobe Illustrator, fotokniha, office, dokumenty, články, video, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Kompresor ke stáhnutí, vektorový klipart Přidat složku zdarma nebo obrázek, klipart 1 Euro zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.