Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Světlezelený strom, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlezelený strom zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Světlezelený strom. Klipart Světlezelený strom je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Světlezelený strom? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelený strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Světlezelený strom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelený strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Světlezelený strom je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální číslo 8 ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jim Morrison ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Antilopa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Světlezelený strom, ilustrační obrázek, klipart, Světlezelený strom, download, free, ke stažení, ilustrace, svg, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, Vánoce, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, pozvánky, fotokniha, plakát, inkscape, textové dokumenty, avatar, dokumenty, Instagram, web, blog, profilovka, škola, časopis, Adobe Illustrator , openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pevný disk ke stažení, vektor Rybíz červený ke stáhnutí nebo obrázek Anténa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.