Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Světlezelený strom, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlezelený strom zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Světlezelený strom. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Světlezelený strom nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelený strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Světlezelený strom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelený strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Světlezelený strom je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ruce ke stažení Podívejte se i na obrázek Bílé vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Květák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, grafika, ke stáhnutí, klipart, vektor, Světlezelený strom, free, Světlezelený strom, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, Vánoce, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, word, prezentace, referáty, webové stránky, fotokniha, corelDraw, dokumenty, kalendář, plakáty, avatar, plakát, web, openOffice, profil, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Digitální číslo 7 ke stažení, klipart Moucha ke stáhnutí nebo ilustrace Straka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.