Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek XLTM (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XLTM zdarma ke stažení

XLTM je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart XLTM je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLTM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek XLTM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLTM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1465x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 046 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart XLTM sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart XLTM se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mikro SD karta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak I ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bobek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, kliparty, XLTM, vektor, free, cliparts, klipart, Symboly, zdarma, XLTM, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, manuály, kalendář, dokument, brožury, články, fotokniha, diář, openOffice, tiskoviny, PowerPoint, word, plakát, wordpress, pozvánky, deníček

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Zlaté číslo 7 zdarma, vektorový obrázek Zamilovaní smajlíci ke stáhnutí nebo vektorový klipart Odšťavňovač ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.