Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart XLTM, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XLTM zdarma ke stažení

XLTM je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek XLTM ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná XLTM? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLTM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek XLTM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLTM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1465x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 046 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart XLTM se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kytice ke stažení Podívejte se i na vektor Buben ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lotos zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, XLTM, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, grafika, klipart, Symboly, kliparty, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, office, profilovka, openOffice, dokument, webové stránky, Pinterest, kalendář, časopis, plakáty, PowerPoint, prezentace, pozvánky, blog, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Ohryzek ke stažení, obrázek Smaragd ke stáhnutí nebo klipart Berneška kanadská zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.