Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Klokan, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klokan zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Klokan. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Klokan. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Klokan? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klokan zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Klokan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klokan ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 755 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Klokan je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno T ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Gibon zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Charlie Chaplin ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, ke stažení, Klokan, vektor, free, svg, ke stáhnutí, klipart, zdarma, kliparty, download, grafika, Zvířata, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, openOffice, profilovka, památník, web, blog, kalendář, škola, corelDraw, avatar, Adobe Illustrator , webové stránky, články, Instagram, fotokniha, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Digitální znak 9 ke stáhnutí, klipart Retro vzducholoď zdarma nebo ilustrace Hasičské auto ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.