Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modří smajlíci (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modří smajlíci zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Modří smajlíci. Stahujte klipart Modří smajlíci v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modří smajlíci zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modří smajlíci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modří smajlíci ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x297
160x95

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 662 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Chrisdesign

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Modří smajlíci s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Modří smajlíci se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Děda Mráz ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční pudink ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Veselé Velikonoce ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, kliparty, Smajlíci, zdarma, download, svg, Modří smajlíci, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, vektor, ke stáhnutí, Modří smajlíci, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, etikety, word, prezentace, památník, Twitter, eshop, dokument, office, diář, video, Adobe Illustrator, dokumenty, profilovka, časopis, kalendář

Mezi hezké kresby patří i obrázek Bílý jezdec ke stažení, obrázek, klipart Umělý horizont ke stažení nebo vektorový klipart Pero ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.