Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modří smajlíci (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modří smajlíci zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modří smajlíci. Klipart Modří smajlíci je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modří smajlíci zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modří smajlíci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modří smajlíci ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x297
160x95

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 662 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Chrisdesign

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modří smajlíci sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Modří smajlíci je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Bílý král ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý stromeček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace PF 2023 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, Modří smajlíci, ilustrační obrázek, Modří smajlíci, ke stáhnutí, kliparty, klipart, ke stažení, download, vektorový obrázek, zdarma, svg, Smajlíci, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, dokument, kalendář, referáty, diář, Adobe Illustrator, Twitter, inkscape, Facebook, etikety, video, office, památník, word, blog, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Vidlicový prak zdarma, klipart Šašek ke stáhnutí nebo ilustrace Znak lev ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.