Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modří smajlíci (Smajlíci) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Modří smajlíci ke stažení zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Modří smajlíci. Vektorová ilustrace Modří smajlíci je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modří smajlíci zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modří smajlíci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modří smajlíci ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x297
160x95

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 662 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Chrisdesign

Líbí se vám klipart Modří smajlíci? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Modří smajlíci je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Lebka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Irska ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Hospoda ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, Smajlíci, zdarma, Modří smajlíci, svg, download, klipart, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, Modří smajlíci, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokument, plakáty, Pinterest, referáty, časopis, deníček, webové stránky, Instagram, diplomová práce, katalog, Facebook, prezentace, Adobe Illustrator, fotokniha, plakát, eshop

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Zlatý retrívr ke stažení, obrázek Mitsubishi ke stažení nebo obrázek, klipart Elektroauto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.