Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Křen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Křen zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Křen. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Křen. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Křen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Křen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křen ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

369x1600
295x1280
184x800
115x500
37x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Křen se nachází v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoční králík ke stažení Podívejte se i na klipart Barák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Strýček Sam zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, download, cliparts, obrázek, Křen, vektorový obrázek, free, klipart, Zelenina, zdarma, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, word, dokument, seminární práce, webové stránky, inkscape, prezentace, openOffice, textové dokumenty, Twitter, plakáty, kalendář, profil, avatar, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zlatý kříž ke stažení, ilustrace Kamna ke stáhnutí nebo vektor Kočka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.