Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Křen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Křen zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Křen. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Křen. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Křen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Křen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křen ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

369x1600
295x1280
184x800
115x500
37x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Křen je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Policajtka ke stažení Podívejte se i na obrázek Uganda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno I zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, vektorový obrázek, Křen, obrázek, klipart, svg, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, kliparty, ilustrace, ke stažení, Zelenina

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, referáty, škola, profil, Pinterest, plakát, časopis, openOffice, fotokniha, Adobe Illustrator , památník, seminární práce, office, pozvánky, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Rozkvetlá třešeň ke stažení, klipart Bouřka ke stáhnutí nebo ilustrace Jogurt zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.