Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Křen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Křen zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Křen. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Křen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křen ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

369x1600
295x1280
184x800
115x500
37x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Křen je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno T ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Gibon zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Charlie Chaplin ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Křen, ke stažení, vektorový obrázek, download, Křen, ilustrace, klipart, obrázek, kliparty, grafika, svg, vektor, cliparts, Zelenina, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, Instagram, web, Twitter, profil, dokument, inkscape, plakát, časopis, památník, profilovka, fotokniha, openOffice, dokumenty, škola, word

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Digitální znak 9 ke stáhnutí, klipart Retro vzducholoď zdarma nebo ilustrace Hasičské auto ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.