Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lepící páska (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lepící páska zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Lepící páska. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lepící páska nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lepící páska zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lepící páska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lepící páska ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x973
800x608
500x380
160x122

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 135 905 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Juhele

Potěší nás, pokud budete tento klipart Lepící páska sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Lepící páska patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Můra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pračlověk ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ortodoxní katedrála zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Lepící páska, grafika, kliparty, download, Nástroje, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, word, office, škola, manuály, avatar, blog, diář, tiskoviny, vizitky, památník, plakáty, Twitter, katalog, seminární práce, PowerPoint, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Alkohol zdarma, klipart Šedá mašle ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz drog ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.