Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květina. Klipart Květina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květina je v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ramen ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Eskymák zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Polska ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, free, klipart, ke stáhnutí, grafika, obrázek, kliparty, download, ilustrační obrázek, Květina, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, dokument, textové dokumenty, památník, corelDraw, články, avatar, fotokniha, časopis, webové stránky, PowerPoint, referáty, Instagram, openOffice, word, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Pixelový stromek ke stáhnutí, vektor Kuře zdarma nebo obrázek REG ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.