Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květina (Květiny) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květina ke stažení zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Květina. Vektorový obrázek Květina je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: PeterM

Zaujal vás náš klipart Květina? Potom se podělte s vašimi kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Obrázek Květina je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Grapefruitový džus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plechovka s pivem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Přání k Vánocům zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, grafika, obrázek, vektor, ilustrace, svg, kliparty, Květina, Květina, download, zdarma, Květiny, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, manuály, magazín, textové dokumenty, fotografie, plakáty, Instagram, památník, referáty, blog, prezentace, Facebook, Zoner Callisto, office, oznámení, dokument, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Do Not Copy zdarma, vektorový obrázek Černá hora ke stáhnutí nebo ilustrace Vánoční blahopřání ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.