Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květina (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květina zdarma ke stažení

Květina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Květina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: PeterM

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Květina s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Květina je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Fotografka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kaktus ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Tchaj-wan ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Květina, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, download, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, vektor, klipart, cliparts, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, dokument, prezentace, plakát, openOffice, corelDraw, Twitter, avatar, wordpress, Pinterest, webové stránky, textové dokumenty, památník, kalendář, diář, etikety

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Barack Obama ke stažení, vektorový klipart Tmavomodrá vajíčka ke stažení nebo obrázek, klipart Padesátieurovka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.