Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květina. Klipart Květina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květina se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kosmonaut ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sněhulák zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Buddha ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, ke stáhnutí, Květiny, free, svg, grafika, zdarma, vektor, Květina, ilustrační obrázek, Květina, cliparts, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, fotokniha, webové stránky, Facebook, dokumenty, textové dokumenty, avatar, Adobe Illustrator , plakáty, referáty, Pinterest, PowerPoint, škola, office, corelDraw, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mlíčko ke stáhnutí, obrázek Kuřecí noha zdarma nebo klipart Špatně ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.