Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květina. Klipart Květina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květina patří do sekce Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoční vajíčko zdarma Podívejte se i na vektor Zákaz zbraní ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Silniční kolo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Květiny, obrázek, ke stažení, svg, zdarma, ke stáhnutí, vektor, Květina, cliparts, download, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, blog, Facebook, Twitter, openOffice, web, dokument, památník, Adobe Illustrator , Instagram, články, škola, dokumenty, office, plakáty

Mezi hezké kresby patří i vektor Miminko zdarma, obrázek BMW ke stažení nebo klipart Modrá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.