Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květina. Klipart Květina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květina je v sekci Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brusinky ke stažení Podívejte se i na ilustrace Malované vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sportovec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květina, vektorový obrázek, grafika, cliparts, Květiny, Květina, download, free, zdarma, vektor, klipart, obrázek, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, články, profil, blog, Twitter, referáty, prezentace, Facebook, dokumenty, plakáty, plakát, inkscape, avatar, office, corelDraw, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Kapitán ke stažení, vektor Adam a Eva ke stáhnutí nebo obrázek Airbus zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.