Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květina (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květina zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květina. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: PeterM

Zaujal vás náš klipart Květina? Potom se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Květina se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zdravotní sestra s rouškou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pirát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlatý dolar zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Květina, Květiny, ke stáhnutí, grafika, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, vektor, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, profilovka, časopis, fotokniha, škola, Twitter, corelDraw, Facebook, Pinterest, kalendář, profil, dokumenty, seminární práce, openOffice, diář, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Gutenberg zdarma, obrázek, klipart Nákladní auto ke stáhnutí nebo vektorový klipart Parník ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.