Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květina zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Květina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květina patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mil Mi-17 zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční čepice ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Palice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, klipart, free, cliparts, svg, ke stažení, Květina, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, download, vektor, ilustrace, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, avatar, prezentace, seminární práce, Adobe Illustrator , Twitter, web, textové dokumenty, Instagram, kalendář, články, dokument, památník, profil, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i klipart Pravěká bojovnice zdarma, ilustrace Volejbalistka ke stažení nebo vektor SVG ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.