Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Krkavec, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krkavec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Krkavec. Stahujte klipart Krkavec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Krkavec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krkavec zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krkavec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 610 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Krkavec je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční ozdoba zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Dánska ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, ilustrace, Krkavec, grafika, free, zdarma, vektor, kliparty, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, škola, pozvánky, prezentace, openOffice, profilovka, plakát, referáty, avatar, Instagram, office, dokument, Twitter, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek Fidel Castro zdarma, klipart San Marino ke stažení nebo ilustrace Jabko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.