Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Krkavec (Ptáci) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krkavec zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Krkavec. Klipart Krkavec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Krkavec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krkavec zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krkavec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krkavec ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 610 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: NetAlloy

Zaujal vás náš klipart Krkavec? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Krkavec se nachází v sekci Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Santa s dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koktejl zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek ODP ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Krkavec, Ptáci, vektorový obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, cliparts, zdarma, ilustrace, svg, grafika, free

Doporučené použití klipartu: referáty, wordpress, profilovka, webové stránky, Twitter, PowerPoint, plakát, office, škola, corelDraw, Adobe Illustrator, články, Instagram, profil, Pinterest, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Mikro SD karta ke stáhnutí, obrázek Zlaté číslo 1 zdarma nebo vektor Mapa Texasu zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.