Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Krkavec (Ptáci) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krkavec bezplatně ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Krkavec. Vektorová ilustrace Krkavec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Krkavec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krkavec zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krkavec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krkavec ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 610 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: NetAlloy

Obrázek, klipart pojmenovaný Krkavec můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Krkavec patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Parašutista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté W ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Řecká abeceda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ilustrace, Ptáci, download, vektor, obrázek, ke stáhnutí, free, klipart, ke stažení, Krkavec, Krkavec, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, manuály, blog, referáty, vizitky, oznámení, fotografie, avatar, katalog, deníček, Twitter, tiskoviny, fotokniha, články, pozvánky, koláž, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zlaté X zdarma, vektor Sýkorka ke stáhnutí nebo klipart Zákaz graffiti ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.