Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sob, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sob zdarma ke stažení

Sob je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Sob je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sob zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sob ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sob ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1289x1600
1031x1280
644x800
403x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sob je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlá domina zdarma Podívejte se i na ilustrace Velikonoční zajíček ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Toust ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, free, download, Vánoce, svg, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, grafika, cliparts, Sob, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, avatar, škola, památník, inkscape, Facebook, Adobe Illustrator , textové dokumenty, články, web, webové stránky, openOffice, seminární práce, profilovka, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Červené Lamborghini zdarma, vektor Digitální číslo 9 ke stažení nebo obrázek Králík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.