Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sob (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sob zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sob. Obrázek Sob je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sob zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sob ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sob ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1289x1600
1031x1280
644x800
403x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 306 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: secretlondon

Obrázek, klipart pojmenovaný Sob můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Sob se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Suchoj Su-34 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Drahokamy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Rudá hvězda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Vánoce, vektor, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, Sob, ke stažení, svg, free, vektorový obrázek, Sob, ilustrace, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, profil, word, eshop, časopis, Facebook, dokumenty, avatar, web, profilovka, diář, Adobe Illustrator, etikety, Twitter, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Vidlicový klíč zdarma, vektorový obrázek Vánoční přání ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Fotoaparát ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.