Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální číslo 9, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální číslo 9 zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Digitální číslo 9. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Digitální číslo 9 nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Digitální číslo 9? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 9 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Digitální číslo 9 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 9 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
766x1280
479x800
299x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 759 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Digitální číslo 9 patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek EPUB zdarma Podívejte se i na vektor Tahací harmonika ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Černý král ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, obrázek, Digitální číslo 9, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Symboly, free, svg, kliparty, klipart, vektor, Digitální číslo 9, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, Pinterest, inkscape, Twitter, openOffice, plakát, pozvánky, prezentace, dokumenty, webové stránky, Facebook, avatar, seminární práce, plakáty, Adobe Illustrator , památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Pražená kukuřice zdarma, obrázek Detektor kouře ke stažení nebo klipart Vyplazený jazyk ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.