Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální číslo 9 (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální číslo 9 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Digitální číslo 9. Vektorový obrázek Digitální číslo 9 je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 9 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální číslo 9 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 9 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
766x1280
479x800
299x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 759 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Digitální číslo 9? Potom se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Digitální číslo 9 je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart PDF přípona ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Eidam ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Slovinsko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrace, vektor, svg, Symboly, free, kliparty, Digitální číslo 9, klipart, download, Digitální číslo 9, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, etikety, profilovka, pozvánky, profil, inkscape, kalendář, PowerPoint, Facebook, office, fotokniha, referáty, památník, Instagram, články, eshop

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek San Marino zdarma, obrázek 50 Eurocentů ke stáhnutí nebo vektor Kostka ledu ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.