Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Digitální číslo 9 (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Digitální číslo 9 zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Digitální číslo 9. Vektorová ilustrace Digitální číslo 9 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 9 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální číslo 9 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 9 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
766x1280
479x800
299x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 759 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Digitální číslo 9) můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Digitální číslo 9 se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Buldok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mumie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jamajka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Digitální číslo 9, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, klipart, svg, Digitální číslo 9, vektor, download, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, free, Symboly, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: vstupenky, diplomová práce, webové stránky, památník, fotokniha, vizitky, Facebook, office, Zoner Callisto, bakalářská práce, Instagram, avatar, profilovka, škola, Twitter, fotografie, letáky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Pirátské vejce ke stažení, vektor Hangár ke stažení nebo vektorový klipart Kočičí dívka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku najdete také tam.