Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální číslo 9, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální číslo 9 zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Digitální číslo 9. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Digitální číslo 9 nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Digitální číslo 9? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 9 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální číslo 9 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 9 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
766x1280
479x800
299x500
96x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 759 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Digitální číslo 9 je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Adam a Eva ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kondor zdarma Mohl by vás také zajímat vektor 10 Euro ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Digitální číslo 9, Digitální číslo 9, download, grafika, Symboly, zdarma, ke stažení, svg, klipart, free, obrázek, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, památník, blog, dokumenty, plakát, kalendář, PowerPoint, inkscape, Pinterest, seminární práce, škola, referáty, Facebook, office, web, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Tenečnice u tyče ke stáhnutí, klipart Malé písmeno H zdarma nebo ilustrace Elvis Presley ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.