Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vyzdobený dům (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vyzdobený dům zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vyzdobený dům. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vyzdobený dům nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyzdobený dům zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vyzdobený dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyzdobený dům ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 711 191 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Vyzdobený dům? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Vyzdobený dům se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šedá ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kojenec ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Formát PDF ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, cliparts, free, svg, Vánoce, download, Vyzdobený dům, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, fotokniha, corelDraw, tiskoviny, diář, inkscape, pozvánky, Instagram, dokument, word, PowerPoint, web, plakáty, vizitky, Twitter, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Mapa Tanzanie ke stažení, vektorový obrázek Zelený vrtulník ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Dračinka jižní ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.