Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vyzdobený dům, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vyzdobený dům zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vyzdobený dům. Stahujte klipart Vyzdobený dům v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Vyzdobený dům? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyzdobený dům zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vyzdobený dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyzdobený dům ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 711 191 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vyzdobený dům je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Bruneje zdarma Podívejte se i na ilustrace Myši ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ozdobený stromeček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, vektor, klipart, Vánoce, free, vektorový obrázek, download, Vyzdobený dům, ilustrace, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: office, web, PowerPoint, prezentace, časopis, škola, články, textové dokumenty, Instagram, plakáty, pozvánky, blog, referáty, corelDraw, fotokniha, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Věnec zdarma, vektor Ragbista ke stažení nebo obrázek LGBT stužka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.