Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Veka (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Veka. Klipart Veka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Veka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x732
1280x585
800x366
500x229
160x73

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 091 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jean_victor_balin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Veka s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Veka patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno U ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sushi ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červ ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Veka, Jídlo, ilustrační obrázek, Veka, ilustrace, vektor, ke stažení, kliparty, free, klipart, grafika, obrázek, zdarma, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, prezentace, fotokniha, časopis, plakát, Pinterest, etikety, pozvánky, Facebook, web, plakáty, profil, PowerPoint, diář, wordpress

Mezi hezké kresby patří i klipart Semafory ke stažení, vektor Vědec ke stažení nebo obrázek Kostlivec pirát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.