Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červená medúza (Zvířata) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Červená medúza stahujte zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červená medúza. Kreslená ilustrace Červená medúza je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená medúza zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená medúza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená medúza ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1159x1600
927x1280
580x800
362x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 748 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cirenovy

Líbí se vám klipart Červená medúza? Pak se podělte s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Červená medúza se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kachní vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Richard Nixon ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červené Lamborghini ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Zvířata, grafika, svg, ilustrace, ke stažení, free, vektorový obrázek, klipart, obrázek, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, manuály, etikety, word, Pinterest, prospekty, logo, brožury, plakát, profil, plakáty, eshop, diplomová práce, referáty, památník, PowerPoint, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Strakaté srdce ke stažení, obrázek, klipart Limonáda ke stáhnutí nebo vektorový klipart Německo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.